לקוחות מספרים : 

 

למירב הגעתי לאחר סדרת אכזבות מאנשי מקצוע בתחום חיפושי העבודה ותוך כדי גם אני איבדתי את הדרך והכיוון הנכון לי.

לאחר המלצה מחברה ,פניתי למירב וכבר בשיחת הטלפון ,הרגשתי שאני משוחחת עם בחורה מקצועית ונעימה מאד.

ואכן לא התבדיתי ובפגישתנו למטרת שינוי קו"ח והכוונה מקצועית ,נתקלתי בבחורה מקצועית ,קשובה והכי חשוב בתוך בליל הבלאגן שהיה לי -היא הצליחה בפגישה אחת למקד ולהפוך את קוח למקצועיים/למשווקים וכאלה שמושכים את העין לתפקידים שפניתי אליהם.

בנוסף מירב  באכפתיות ענקית המשיכה ועדין מלווה ומייעצת מכל הלב דרך המיילים והטלפון בצורה מדהימה!

ולכן אני ממליצה מכל הלב ,לכל אדם שנמצא בתהליך חיפוש משרה ויש לו צורך ביד מכוונת-לפנות למירב בהקדם !!!! כי בהחלט איתה תצליחו לעלות לשלב הבא.

תקופת חיפוש העבודה היתה עבורי מאתגרת שסחטה ממני לא מעט אנרגיות, אך היא היתה גם נפלאה ומופלאה, כי סוף סוף זכיתי בפסק זמן אמיתי, שאילץ אותי להתבונן פנימה והחוצה, לבחון את העבר ולתהות על העתיד, להכיר את עצמי מחדש ולחפש, עם הרבה פוקוס ודיוק מקסימאלי את המשרה הנכונה שתתאים לי.

מה שבטוח, הוא, שאם רוצים להגיע לתוצאות, חייבים להתמודד עם דילמות מורכבות ולצאת בעל כורחנו מאזור הנוחות. הדיאלוג הפנימי חשוב מאין כמוהו, אך ליווי מקצועי ואימון אובייקטיבי, שלא עושה הנחות חשוב לא פחות. וכאן נכנסה לתמונה הפרטית שלי, מירב שיר יפת, המקצועית והמקסימה, שהאירה עבורי את הדרך המעורפלת. התהליך החל בהקשבה, התעמקות ובניית אמון מלא, שלאחריו נבנתה תוכנית עבודה בהירה ומדויקת, שכללה את השלבים שעברתי וכאלה שאני עתיד לעבור. ההכוונה של מירב, שבארסנל שלה ניסיון רב, היתה טוטאלית וכל מפגש היה אופרטיבי, מחודד ומלווה במסרים שבונים בטחון ושומרים על מוטיבציה ואופטימיות.

בסיומו של התהליך, הגיע הראיון הראשון, לתפקיד בכיר ומאתגר שחפצתי בו. כל הנ״ל הכין אותי היטב לרגע האמת ולשמחתי, קיבלתי את התפקיד המיוחל. אך גם אם לא הייתי מקבל את התפקיד, אין ספק, שהתהליך הייחודי שעברתי עם מירב, היה המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי. ומכאן, המלצתי החמה ותודתי הכנה למירב המדהימה!

אם אתם מחפשים עזרה מקצועית ואיכותית בתהליך חיפוש העבודה שלכם, אני יכול להמליץ בחום על מירב. אני עברתי תהליך של חיפוש עבודה בתור מנהל פרוייקטים ומירב ליוותה אותי לכל אורך הדרך, החל משיפור ועדכון קורות החיים, דרך איתור משרות רלוונטיות וכלים לאופטימיזציה של התהליך, ועד הכנה לראיונות ועזרה בניהול ציפיות.
מעבר לזה שמירב מקצועית ביותר, היא גם בנאדם מקסים שנוח מאד לעבוד איתו, הרגשתי את התמיכה ממנה בכל שלב בתהליך, גם כשהייתי צריך מילת עידוד והיא הייתה שם.
אני שמח להמליץ על מירב מכל הלב, אני יודע שבלעדיה לא הייתי מוצא את המשרה (הנהדרת) שמצאתי, ואני מאמין שבזכות האישיות הנהדרת והיכולות המקצועיות הגבוהות שלה, היא יכולה לעזור לכל מחפש עבודה ולכל מקום שמחפש עובדים איכותיים.
שבו איתה לקפה, אתם תבינו על מה אני מדבר.

.הייתי לקראת סיום התואר בתחום ההנדסה וחיפשתי תקופה ארוכה את דריסת הרגל הראשונה בעולם ההייטק

.פניתי למירב לאחר המלצות רבות שקיבלתי והבנתי שזו הייתה ההחלטה הכי נכונה שיכולתי לקבל במסגרת החיפוש.

עברתי בעזרת מירב תהליך של כתיבת קורות חיים איכותיים ומותאמים לתפקידים הרלוונטים והכנה מעמיקה לראיונות עבודה. מירב עזרה לי להבין כיצד נכון לאתר חברות רלוונטיות לתחום בו אני מעוניין לעסוק, כיצד עליי להציג את עצמי, את תחום הלימודים, ואת היכולות שלי בצורה הטובה ביותר.ֿהפגישות עם מירב לוו בטיפים משמעותיים לחיפוש אחר המשרה וליווי שוטף בקבלת החלטות בצמתים חשובים במסגרת התהליך 

הרגשתי כל הזמן שאני בידיים טובות ולאחר תקופה קצרה מתחילת התהליך הצלחתי להתקבל למשרה הראשונה שלי בחברת הייטק מצליחה

הנסיון העשיר שמירב מביאה איתה והיכולת שלה למצוא ולמצות את הפוטנציאל הטמון בכל אחד עזר לי מאוד ובעיקר טרם למיתוג ולבטחון העצמי שכל כך חשוב בתהליך החיפוש