נטקראפט נעזרת בשירותיה המצויינים של חברת ALLHR בנושא גיוס כוח אדם.

נטקראפט נתרמת רבות מניסיונה וממקצועיותה של מירב  בנושא גיוס כוח אדם לאורך שנות עבודתה בתחום. עובדה זו מאפשרת לנו ניהול דיאלוג איכותי מצד אחד, וממוקד מטרה מצד שני, לשביעות רצוננו.

בנוסף למתן יעוץ והכוונה למנהלי החברה בתחום הגיוס וניהול כוח האדם בנטקראפט, מירב תומכת בחברה בניהול מעגל הגיוס כולו. מתן שירותים אלה מקלה עלינו מאוד ומאפשרת לנו להפקיד את הנושא כולו בידיה, בעוד אנחנו בטוחים כימירב מבינה ומזדהה עם מטרות החברה ועם רוח החברה, מה שמאפשר לנו כחברה ולי שקט נפשי וביטחון.

מעגל הגיוס בנטקראפט כולל, בין היתר –

  • הבנת צרכי הגיוס של כל מחלקה בנטקראפט

  • ניסוח דרישות תפקיד ומודעת דרושים

  • פרסום המודעה במעגלים המתאימים

  • מעקב אחרי קבלת קורות חיים ומענה מסודר

  • סינון המועמדים המתאימים

  • מעקב וניהול המבחנים המקצועיים

  • ביצוע ראיונות מקדימים

  • ביצוע ראיונות עומק

  • מתן סיכום והמלצות למנהל המחלקה ולמנכ"ל החברה

בחברת היי-טק כ-NTTM הנמצאת בחזית החדשנות ומפלסת לראשונה דרך במארג תקשורת קיים, איכויות כח-האדם הן בעלות השפעה מכרעת על הצלחת החברה ועתידה. לכל עובד ישנו משקל סגולי גבוהה, והיכולת לדלות את המועמדים המצויינים מבין ההיצע הנה מכרעת להצלחת החברה. למירב שיר-יפת הכלים ההכרחיים להצלחת תהליכי ההשמה בחברתינו, והשפעתה על איכות הגיוסים שלנו מרגע שהתחלנו לעבוד ביחד ללא ספק הקפיצה אותנו מדרגה.

מירב מובילה ומנחה את תהליכי הגיוס של עובדים בכל הרמות בחברתינו: החל מניתוח הצרכים, הדרישות, דרך מיקוד החיפוש בערוצים המתאימים לכל גיוס, סינון קו"ח ראיונות ומשובים למנהלים המגייסים, וסגירת קצוות לאחר הגיוס. הניסיון הרב של מירב, ביחד עם המתודיות מהווים יתרון משמעותי עבור חברתינו, אולם על לכל, למירב יכולת למידה, יצירתיות וגמישות מדהימים בבניית התהליכים תוך התאמה מירבית לצרכי הארגון והנפשות הפועלות בו. לא פעם ניצבנו בפני אתגרי גיוס משמעותיים, בין אם מצד הדרישות, ההיצע או הערוצים לאיתור מועמדים, ומירב הוכיחה את עוצמתה בכל פעם.

במרוצת השנים פוגשים מדי פעם אנשים מצויינים, אשר בכל מקרה נרצה לשמר ולהמשיך את הקשר עמם, גם מעבר לאופק, בנקודות מקצועיות עתידיות. מירב היא אחד האנשים האלו עבורי, ועבור מנהלים בארגון שנהנו מכישוריה עד כה.

כמרפאה טבעית לפוריות ולבריאות האישה אנחנו רואים בכח האדם את הנכס העיקרי והמשאב החשוב ביותר בפעילות המרפאה. מירב שיר יפת עוזרת לנו בגיוס העובדים, בדייקנות ובמקצועיות רבה.

בתחילת הדרך ניסינו לגייס את העובדים לבד, חשבנו שמתוך הניסיון הטיפולי ומתוך יכולת האבחנה שלנו נוכל גם למצוא את העובדים המתאימים, אולם מהר מאוד התבדינו. הבנו שגיוס עובדים הוא תחום מקצועי הדורש מיומנות, ניסיון והיכרות עם שוק העבודה.

יחד עם מירב הגדרנו את הצרכים של המרפאה, את אופי המשרות ואת פרופיל העובדים שאנחנו מחפשים. מירב הציגה לפנינו מועמדים שונים, מתוכם יכלנו לבחור את מי שהתאים ביותר.

עם הזמן למדנו לסמוך על מירב, על חוות הדעת שהיא נתנה, על הראייה שלה את המועמדים. מצאנו אשת מקצוע קשובה, שהעמיקה להבין את הצרכים של המרפאה, ושפעלה במסירות רבה כדי להביא את התוצאות הטובות ביותר. למרות שמירב עובדת כפרילנסרית, ונקראת על פי הצורך, אנחנו רואים את מירב כחברה בצוות הניהול של המרפאה, ושמחים להמליץ על פעילותה לעסקים  אחרים שצריכים שירותי כח אדם ברמה גבוהה.

מבין לקוחותינו: 

Small Heading